Propojte blog
s produkty a zvyšte prodeje

Nespoléhejte na to, že zákazníci sami přijdou až do vašeho e-shopu. Propagujte své zboží tam, kam rádi chodí. Vložte nabídku relevantních produktů do blogů, on-line magazínů nebo na jiné obsahové weby. A umožněte tak jejich čtenářům snadný nákup. Produktovými widgety lze také nahradit funkci související zboží či klasické bannerové reklamy.

Vyzkoušet zdarma

Co vám Product Widgets umožní

Propojení blogu a e-shopu

Využijte svůj blog k nenásilné, ale přitom efektivní prezentaci produktů. Vysvětlete čtenářům v článku, proč by si měli dané zboží koupit – a rovnou jim ho nabídněte. Propojení informací a sortimentu totiž může přesvědčit i váhajícího zákazníka k učinění objednávky.

Zvýšení konverzí ze článků

Vytěžte maximum prodejního potenciálu z vámi vytvářeného obsahu na blogu. Vložte k widgetu trackovací kódy a sledujte v Google Analytics, kolik objednávek vám každý článek přinese. Díky tomu budete vědět, co na vaši cílovku funguje, a dokážete psát další příspěvky tak, aby generovaly co nejvyšší zisk.

Přizpůsobení vzhledu

Vytvořte si widgety na míru přesně podle vašich představ. V jednoduchém editoru s okamžitým náhledem si během chvilky nastavíte barvu, text tlačítka i popisu pod cenou. Pomocí vlastního CSS není problém upravit ani kompletní vizuál. Doplněk Product Widgets umožňuje čtyři zobrazovací módy: responzivní, horizontální, vertikální a carousel.

Automatická aktualizace a doplňování produktů ve widgetech

Vložte do widgetu přesně tolik produktů, kolik potřebujete. Nebo si nastavte náhodný výběr z kategorie výrobků a ukažte čtenáři blogu při každém otevření stránky jiné. Data u zboží se po jakékoliv změně daného produktu na e-shopu automaticky aktualizují. Pokud byste ho například smazali, doplněk Product Widgets vás okamžitě upozorní, takže nebude propagovat něco, co už není v nabídce.

Snadná instalace a používání

Čerpejte všechny výhody doplňku Product Widgets, i když nejste zrovna technický typ. Ovládání probíhá ve vlastní administraci, kde máte přehledně seřazené všechny své produkty. V intuitivním editoru s okamžitým náhledem pak jednoduše během pár kliknutí vytvoříte widgety. Z nich poté už stačí jen vygenerovat kód a zkopírovat ho na jakékoliv stránky. To by levou zadní zvládla i vaše babička.

Kdo využije doplněk Product Widgets

Vlastníci e-shopů

Vedete blog a chcete z něj vykřesat ještě více objednávek? Prostřednictvím doplňku Product Widgets do článků snadno vložíte nabídku relevantních produktů, které budou moci čtenáři takřka okamžitě koupit.

Marketéři

Hledáte pro své klienty řešení, které jim může generovat více konverzí? S doplňkem Product Widgets vytěží z obsahu maximum. Navíc vše lze sledovat a vyhodnocovat pomocí trackovacích kódů.

Tvůrci webů

Hledáte způsob, jak nabídnout související zboží a vložit položky z e-shopu kamkoliv na web? Díky Product Widgets vám odpadne starost s ručním vytvářením, aktualizací stávajících widgetů i synchronizací.

Příběhy e-shopů, které používají Product Widgets

Přečtěte si rozhovor s architektkou Petrou Sotonovou, která kromě svých návrhů prorazila také s e-shopem Vinci projekt s originálními produkty do interiérů.
Přečíst článek
Příběh e-shopu Nutsman | Product Widgets
Jak se z Davida Kaňovského stal ořechový muž s úspěšným e-shopem Nutsman, díky kterému si dnes plní sny? Přečtěte si s ním rozhovor na našem blogu.
Přečíst článek
Co jsou to barefoot boty a jaký příběh stojí za populární značkou Little Shoes? Přečtěte si rozhovor se zakladatelkou Klárou Borlovou.
Přečíst článek
Přiveďte horu k Mohamedovi
Zkušební verze zdarma
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram