Propojte blog
s produkty a zvyšte prodeje

Nespoléhejte na to, že zákazníci sami přijdou až do vašeho e-shopu. Propagujte své zboží tam, kam rádi chodí. Vložte nabídku relevantních produktů do blogů, on-line magazínů nebo na jiné obsahové weby. A umožněte tak jejich čtenářům snadný nákup. Produktovými widgety lze také nahradit funkci související zboží či klasické bannerové reklamy.

Vyzkoušet zdarma

Co vám Product Widgets umožní

Propojení blogu a e-shopu

Využijte svůj blog k nenásilné, ale přitom efektivní prezentaci produktů. Vysvětlete čtenářům v článku, proč by si měli dané zboží koupit – a rovnou jim ho nabídněte. Propojení informací a sortimentu totiž může přesvědčit i váhajícího zákazníka k učinění objednávky.

Zvýšení konverzí ze článků

Vytěžte maximum prodejního potenciálu z vámi vytvářeného obsahu na blogu. Vložte k widgetu trackovací kódy a sledujte v Google Analytics, kolik objednávek vám každý článek přinese. Díky tomu budete vědět, co na vaši cílovku funguje, a dokážete psát další příspěvky tak, aby generovaly co nejvyšší zisk.

Přizpůsobení vzhledu

Vytvořte si widgety na míru přesně podle vašich představ. V jednoduchém editoru s okamžitým náhledem si během chvilky nastavíte barvu, text tlačítka i popisu pod cenou. Pomocí vlastního CSS není problém upravit ani kompletní vizuál. Doplněk Product Widgets umožňuje čtyři zobrazovací módy: responzivní, horizontální, vertikální a carousel.

Automatická aktualizace a doplňování produktů ve widgetech

Vložte do widgetu přesně tolik produktů, kolik potřebujete. Nebo si nastavte náhodný výběr z kategorie výrobků a ukažte čtenáři blogu při každém otevření stránky jiné. Data u zboží se po jakékoliv změně daného produktu na e-shopu automaticky aktualizují. Pokud byste ho například smazali, doplněk Product Widgets vás okamžitě upozorní, takže nebude propagovat něco, co už není v nabídce.

Snadná instalace a používání

Čerpejte všechny výhody doplňku Product Widgets, i když nejste zrovna technický typ. Ovládání probíhá ve vlastní administraci, kde máte přehledně seřazené všechny své produkty. V intuitivním editoru s okamžitým náhledem pak jednoduše během pár kliknutí vytvoříte widgety. Z nich poté už stačí jen vygenerovat kód a zkopírovat ho na jakékoliv stránky. To by levou zadní zvládla i vaše babička.

Kdo využije doplněk Product Widgets

Vlastníci e-shopů

Vedete blog a chcete z něj vykřesat ještě více objednávek? Prostřednictvím doplňku Product Widgets do článků snadno vložíte nabídku relevantních produktů, které budou moci čtenáři takřka okamžitě koupit.

Marketéři

Hledáte pro své klienty řešení, které jim může generovat více konverzí? S doplňkem Product Widgets vytěží z obsahu maximum. Navíc vše lze sledovat a vyhodnocovat pomocí trackovacích kódů.

Tvůrci webů

Hledáte způsob, jak nabídnout související zboží a vložit položky z e-shopu kamkoliv na web? Díky Product Widgets vám odpadne starost s ručním vytvářením, aktualizací stávajících widgetů i synchronizací.

Přiveďte horu k Mohamedovi

Dostaňte potenciální zákazníky přímo na svůj e-shop. Proměňte zájem na reálný prodej.
S widgety své produkty prezentujete a zároveň obohacujete zážitek čtenářů.

Zkušební verze zdarma